EğlenceKültür Sanat

2023’te İzleyebileceğiniz En iyi Diziler!

2023'te En İyi TV Dizileri: Netflix, HBO, Disney Plus ve Daha Fazlasına Geliyor!

2023’te İzleyebileceğiniz En iyi Diziler! 2023’te En İyi TV Dizileri: Netflix, HBO, Disney Plus’a Geliyor!

Succession ve The Mandalorian’dan ve geri dönen favoriler, merak uyandıran yeni hikayeler, bu yılı televizyonda ve dijital platformunda hareketli bir yıl haline getirecek.  Dizi ve film izleyebileceğimiz pek çok platforma sahibiz. Eskisi gibi sadece TV ile sınırlı kalmıyor. Platformların çoğalması içeriklerin de çoğalmasını elbette ki beraberinde getirdi. İzleyici kitlesi, bu güne kadar takip ettiği yapımların yeni sezonlarını ve yeni çıkacak yapımlar konusundaki heyecanlı bekleyişini sürdürürken gelin hep beraber bu yıl hangi içerikleri bu platformlarda göreceğimize bakalım.

2023’te İzleyebileceğiniz En iyi Diziler: Netflix, HBO, Disney Plus’a Geliyor!

Tıpkı 2023’ün filmleri gibi , ön gösterimler ve diziler için büyük bir yıl. Bridgerton, John Wick ve The Boys, bir zombiyi sallayabileceğinizden daha fazla Walking Dead spin-off’u da dahil olmak üzere, yeni şovlara ilham veren hit isimler arasında yerini alacak gibi görünüyor.

Bu yıl popüler olan yapımlardan True Lies, Gremlins, Time Bandits ve Grease yeniden başlatılacağı açıklandı. Her zamanki gibi Disney Plus‘a (The Mandalorian ve daha fazlası) pek çok Marvel ve Star Wars serisi bu yıl gösterimde olmak üzere yola çıkmış.  2023’te bir sürü ilgi çekici orijinal fikrin hayatımıza gireceği de görülüyor. Rian Johnson’ın Poker Face’i , Apple’ın Hello Tomorrow’ u gibi!

Yapay zekaya karşı rahibe draması Mrs. Davies izlenebilecek harika yapımlar listesinde yerini buluyor. HBO’nun The Idol ve Netflix’in bilim kurgu gerilim filmi The 3 Body Problem de dikkat çeken yapımlar arasında bulunuyor. Ve bu yıl küçük ekranın mega yıldızları arasında True Detective’teki Jodie Foster, Watergate draması The White House Plumbers’daki Woody Harrelson ve Apple’s Shrinking’deki Harrison Ford yer alacağını görüyoruz. Etkileyici bir yıl olacağı şimdiden görülebiliyor. Hadi bu yıl  bizleri neler bekliyor gelin bakalım.

2023'te izleyebileceğimiz neler var?
2023’te izleyebileceğimiz neler var?

Kaleidoscope Netflix (1 Ocak )

Farklı bölümlere sahip Netflix yeni Suç dizisi: Hikayenin farklı şekillerde geliştiğini görmek için sekiz bölümü istediğiniz sırayla izleyebilirsiniz. Çünkü belirli bir sıraya sahip değil ve her kullanıcıda bölüm sıralaması değişik bir biçimde dizili!

Star Wars: The Bad Batch: 2. Sezon (4 Ocak)

Disney Plus, Yıldız Savaşları galaksisindeki en zorlu askerlerle animasyonlu bir aksiyon şöleni olacağa benziyor.

The Rig (6 Ocak)

Prime Video’da yayınlanan,  Amazon dizisinde bir petrol platformu gizemli güçler tarafından saldırıya uğrar. Daha fazlasını söylersek spoiler verebiliriz! Ama oyuncu kadrosuyla birlikte efsane olabileceğini de eklemekte fayda var.

Koala Man (9 Ocak)

Dizinin yaratıcısı Michael Cusack’in, Hugh Jackman, Sarah Snook ve Jermaine Clement’in seslendirdiği animasyon  komedi yapımı olarak bizleri bekliyor.

That ’90s Show (19 Ocak)

Netflix 70’s versiyonu olarak , That ’70s Show ile aynı durum komedisi formatına sahip, bir çok yeni genç oyuncu kadrosuyla güncellenmiş versiyonunu sevenleri ile buluşturacak.

Accused  (22 Ocak), Winchester’s (24 Ocak), Poker Face (26 Ocak), Kurt Sürüsü (26 Ocak), Küçülen (27 Ocak), Uzay Yolu: Picard (20 Nisan), Yürüyen Ölü: Ölü Şehir (Nisan) gibi ve daha fazlası yapım çıkmaya hazırlanıyor.

2023’te izleyebileceğiniz en iyi diziler sadece bunlarla da sınırlı olmayacak. Daha fazlası var ancak tarihleri açıklanmadı. Sizinde bu yapım mutlaka izlenmeli dediğiniz bir dizi veya film varsa yorumlarda belirtmeyi unutmayın!

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu