Teknoloji

Samsung Galaxy Watch 6 Pro’nun Döner Çerçeveyi Geri mi Getiriyor?

Samsung Galaxy Watch 6 Pro'nun Döner Çerçeveyi Getireceği Söyleniyor.

Samsung Galaxy Watch 6 Pro’nun Döner Çerçeveyi Geri mi Getiriyor? Samsung, Galaxy Watch 6 serisinin lansmanıyla ilgili ayrıntıları açıklandı mı? İşte detaylar.

Teknoloji devlerinden Samsung, Galaxy Watch 5 serisini Ağustos 2022’de piyasaya sürmüştü. Şimdi, akıllı saat serisinin yeni neslini bu yıl içerisinde çıkarmayı planladığı açıklandı. Şirket henüz Galaxy Watch 6 serisi hakkında herhangi bir ayrıntı açıklamasa da bir sızıntı kaynağı yakında çıkacak olan Samsung Galaxy Watch 6 Pro’nun Galaxy Watch 5’te olmayan özelliklerinden biri olan dönen çerçeveyle geleceğini öne sürdüğü görüldü. Ancak, Galaxy Watch 6 standart modeli dijital döner çerçeveli mevcut tasarımı kullanmaya devam edip edilmeyeceği hakkında bir bilgi bulunmamakta.

Samsung Galaxy Watch 6 Pro’nun Döner Çerçeveyi Geri mi Getiriyor?

Koreli bir kaynak ve YouTuber olan Super Roader’a göre Samsung , Galaxy Watch 6 Pro’da fiziksel dönen çerçeveleri geri getirmek için hazırlıklarını tamamlamış. Bu özellik Galaxy Watch 4 Classic’te mevcuttu, ancak şirket Galaxy Watch 5’in piyasaya sürülmesiyle bu özellikten vazgeçti ve dijital sabit bir çerçeve tanıtımını gerçekleştirmişti. Şimdi, şirketin eski dönen modeli geri getirmeyi planladığı söyleniyor. Ancak bu yalnızca Galaxy Watch 6 Pro ile sınırlı kalacağının da dipnot olarak altını çizelim. Standart Galaxy Watch 6, dijital sabit çerçeveyle devam edecek.

Samsung Galaxy Watch 6 Pro

Kaynağın açıklamaları sadece bununla da sınırlı kalmıyor. Youtuber, Samsung Galaxy Watch 6 Pro’nun iki farklı boyutta geleceğine dair de tüyolar vermekte. Galaxy Watch 5 Pro, yalnızca 45 mm boyutunda piyasaya sürülmüştü. Ek olarak, yakın tarihli bir rapor, yaklaşmakta olan Samsung Galaxy Watch 6’nın düz yerine kavisli bir cam tasarıma sahip olacağının da bilgisini paylaşmıştı.

Şu an itibariyle, Samsung’un yaklaşmakta olan akıllı saati hakkında daha fazla ayrıntı bulunmamakta. Şirket, Samsung Galaxy Watch 6 ile ilgili herhangi bir ayrıntıyı henüz doğrulamadı ya da çıkmasıyla ilgili bir bilgi paylaşmadı. Bunun yanı sıra Samsung, Galaxy Watch 6 serisinin lansmanıyla ilgili ayrıntıları da henüz açıklamadı.

Samsung, Ağustos 2022’de Galaxy Unpacked 2022 etkinliğinde Galaxy Watch 5 serisini piyasaya sürmüştü. Akıllı saatin, kalp atış hızı, SpO2 ve stres seviyelerini ölçen ve ayrıca EKG ve kan basıncı monitörlerini içeren bir BioActive sensörüne sahip olduğunu biliyoruz. Ayrıca kızılötesi teknolojisini kullanan bir sıcaklık sensörüne sahip. Saatte ivmeölçer, barometre, jiroskop, pusula ve ışık sensörü bulunmaktaydı.

Redmi Note 12 4G Tasarımı ve Temel Özellikleri Sızdırıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu