Teknoloji

Samsung Galaxy Ring’i 2024 Yılında Görebiliriz!

Samsung Galaxy Ring sağlık izleme cihazlarının pek çoğundan daha hassas gözlemler sağlayabilir.

Teknoloji şirketi Samsung, sağlık takip cihazlarını yavaş yavaş daha doğru gözlemler sunduğu söylenen akıllı yüzüklere yöneltebilir. Bahsi geçen bu akıllı yüzüklerin isimi henüz resmi olarak doğrulanmadı. Fakat bahsi geçen bu yeni cihazın, Galaxy S24 serisi akıllı telefonların tanıtılmasının beklendiği 2024 Galaxy Unpacked etkinliğinde piyasaya sürülebilir olduğu iddia ediliyor.

Samsung Galaxy Ring

Yayınlanan bir rapora göre akıllı yüzüğün gelecek yıl Ocak ayında gerçekleşecek 2024 Galaxy Unpacked etkinliğinde sürpriz ürün olarak tanıtılacağı aktarıldı. Bu yıl bazı bazı Samsung’un akıllı yüzüğü hakkında söylentiler çıkmaktaydı. Güney Koreli teknoloji şirketinin sahip olduğu sağlık takip cihazı olarak yakında Galaxy Watch modellerinin yerini alacağı ise en büyük söylenti diyebiliriz.

Samsung Galaxy Ring'i 2024 Yılında Görebiliriz!

Şirket henüz resmi olarak ürünü veya adını henüz doğrulayıp tanıtmadı. Bazı teknoloji kaynakları cihazın adının Galaxy One, Galaxy Pulse veya Galaxy Rhythm olarak seçilebileceğini öne sürdü. USPTO’nun daha önce yayınladığı bir rapora göre, Galaxy Ring’in sağlık, fitness ve uyku ile ilgili verileri izlemesi, ölçmesi, izlemesi ve kayıt altında tutması özellikleri olacak. Gerektiğinde tıbbi tavsiye vermek üzere “biyometrik ve fizyolojik verileri, hayati belirtileri ve kişisel sağlık kayıtlarını” gözlemleyeceği bilgisi raporda görülmüştü.

Samsung Galaxy A25 5G Teknik Özellikleri!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu