Teknoloji

Samsung Galaxy A54 5G Neler Sunuyor?

Samsung, yeni akıllı telefonu Galaxy A54 5G ile kullanıcılara 6.4 inçlik 120Hz Super AMOLED bir ekran deneyimi sunuyor.

Samsung Galaxy A54 5G Neler Sunuyor? İşte detaylar.

Samsung Galaxy A54 5G, 120Hz yenileme hızına ve Full HD+ çözünürlüğe (2340 x 1080 piksel) sahip 6,4 inçlik Super AMOLED ekranla kullanıcının karşısına geliyor. Akıllı cihazın piksel yoğunluğu 403 ppi ve maksimum parlaklığı ise 1000 nit.

Samsung Galaxy A54 5G

Teknoloji üreticisi Samsung cihazın kullanım senaryolarına, uygulamalara ve enerji tasarrufuna bağlı olarak 120Hz ve 60Hz arasında otomatik geçiş özelliği bulunduğunu lansmanda aktarmıştı. Ekran 120 Hz’lik kullanım sunuyor, ancak kullanıma bağlı olarak bu frekans 60Hz’e kadar düşebilmekte olduğunu eklemek gerekir. Ayrıca ön kamera ise diğer A serisi cihazlarda olduğu gibi su damlası çentiğinde değil, ayrı bir delikte yer alıyor.

samsung-galaxy-a54-5g

Cihaz ekranında maksimum parlaklık son derece tatmin edici ve bu nedenle akıllı telefon doğrudan güneş ışığı altında kolayca kullanılabiliyor. Görüntüleme açıları iyi ve Samsung Galaxy A54-5G ek ayarlarla birlikte Always-on-Display desteği de bulundurmakta. Akıllı cihaz Samsung Galaxy A54-5G ekranında yerleşik bir optik parmak izi tarayıcısına sahip. Bu özellik hızlı ve sorunsuz çalışmakta. Tarayıcı alt kenara oldukça yakın yerleştirilmiş. Sensörün, diğer markaların daha pahalı modellerine göre çok daha hızlı olduğu da söylemek mümkün.

OnePlus 12 Teknik Özellikleri Açıklandı!

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu