Teknoloji

SAMSUNG Freestyle 2023 Projektör!

SAMSUNG Freestyle 2023 Projektör Tanıtıldı! Sinema salonunuzu artık yanınızda taşıyacaksınız!

SAMSUNG Freestyle 2023 Projektör Tanıtıldı! Sinema salonunuzu artık yanınızda taşıyacaksınız!

SAMSUNG ilk olarak geçen yıl tanıtımını yaptığı “freestyle” modelini bu yıl CES23 kapsamında yaptığı güncellemeler ile birlikte teknoloji severler ile buluşturdu. 2023 Modeli ile geçtiğimiz yıl ki model tasarımsal olarak oldukça benziyor. Fakat bu modeli diğerinden ayıran keskin özellikleri bulunuyor. Bu özellikler SAMSUNG’ un akıllı TV platformu ve Gaming  Hub adlı oyun merkezini içerisinde bulunduruyor olmasıyla başlıyor.

SAMSUNG Freestyle 2023 Projektör!

Ayrıca bulut oyun erişimi için Xbox, Amazon Luna ve Nvidia GeForce gibi araçları kullanabilmeye izin veriyor. Ancak bu modeli eski versiyonundan ayıran temel özellik bu değil. Eğer SAMSUNG Freestyle 2023 Projektör’den iki adete sahipseniz Edge Blending teknolojisi iki projektörün sunacağı görüntüyü 21:9 en boy oranıyla tek ultra geniş ekranda buluşturabiliyor.

SAMSUNG patentinin kendisine ait olduğu bu teknolojinin görüntüyü otomatik olarak düzeltebileceğini açıklıyor. Bu da eğer arkadaşlarınızda bu cihaza sahipse ve büyük bir duvarınız varsa iki freestyle projektör ile devasa bir ekranda oyun ya da sinema etkinliğinin tadını çıkarabileceksiniz.

Bu teknoloji hakkında çok az bir bilgi paylaşıldı. Fiyatlandırması hakkında henüz bir bilgi yok. Çıkış tarihi hakkında da detay paylaşılmadı. Ancak bu yıl içerisinde satışa çıkacağı tanıtımda söylenenler arasında bulunuyordu. Fikir sahibi olabilmeniz açısından 2022 modelinin tanıtım videosu aşağıda bulunmakta. Sizde bu projektör hakkında bildiklerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın!

“Honor 80 Pro Straight Screen Edition” haberine buradan ulaşabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu