TeknolojiDonanım ve Elektronik

Honor 70! En İyi Vlog Telefonu Olarak Tanıtıldı!

Honor 70 en iyi vlog telefonu olarak tanıtılıyor, peki öyle mi?

HONOR markası, HONOR 70 adlı telefonunun tanıtımını gerçekleştirdi. HONOR tanıtımda, HONOR 70’in vlog çeken teknoloji severler için olduğunu belirtiyor. Peki HONOR70 gerçekten kullanıcılara neler sunuyor? Gelin yakından bakalım.

Honor 70
Honor 70 

HONOR, yeni telefonları HONOR 70’i tanıtırken  “Vlog çekimleri için süreci kolaylaştıracak özelliklerle donatıldı.” olarak bahsediyor. HONOR 70, mobil fotoğraf çekimleri ile ilgilenen ve video içerik üreticileri için video çekim odaklı geliştirilmiş olan telefon içerisinde kullanıcıları hayran bırakacak bir kamera performansına sahip. Kullanıcı beklentisini arttıran detay ise tanıtımında “En iyi vlog telefonu” olarak bahsedilmesi oldu.

HONOR 70 neden en iyi vlog telefonu ?

HONOR, HONOR 70’in görüntü yeteneklerini sıfırdan tasarlandığı ve fotoğraf kalitesinde bir kuantum sıçraması sağlandığını tanıtımında dile getiriyor. HONOR’ un bu cihazda  RAW algoritma sistemi ve HONOR Image Engine tarafından desteklenen hesaplamalı fotoğrafçılık ile donandığını belirtiyor. Peki neden en iyi vlog telefonu. İşte özellikler ve detaylar.

HONOR 70 vlog telefonunun özellikleri neler?

Üçlü Arka Kamerası şu özelliklere sahip: 54MP IMX800 Süper Algılamalı Ana Kamera (f/1.9 diyafram), 50MP Ultra Geniş ve Makro Ana Kamera(f/2.2 diyafram), 2 MP Derinlik Kamerası (f/2.4 diyafram). Görüntü çözünürlüğü ise 8768 × 6144 piksele kadar destekleyebileceği belirtiliyor. Video çekimi için ise kullanıcılara şu özellikleri sunuyor: 4k video çekimi desteği (3840 x 2160’a kadar) EIS video sabitleme desteği gibi özellikleri kullanıcılarına sunuyor.

Akıllı portre izleme, Solo Cut gibi özelliklere sahip bu telefon kullanıcıları vlog çekimi gerçekleştirirken özellikleri aktifleştirdiğiniz zamanda kullanıcıyı ön plana çıkarabiliyor. Video çekilirken kullanıcıları takip edeceği bir kamera sistemi olması telefonun cezbedici özelliklerinden biri. Şirket yazılım desteği ile özelleştirdikleri kameranın pek çok telefonda göremeyeceğimiz bir kullanıcı performansını ortaya çıkarıyor. Teknik özellikleri arasında Makro kamera, ultra geniş açı kamera ve 2 MP bir derinlik kamerasına da sahip.

Detaylarına ve özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz!

 

Google’ın Akıllı Telefonları Pixel 7 ve Pixel 7 Pro Tanıtıldı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu