Donanım ve Elektronik

Tecno Spark 20’nin Temel Özellikleri Açıklandı!

Tecno Spark 20'de neler bizi bekliyor işte detaylar!

Tecno Spark 20 yakında piyasaya çıkacak. Teknoloji şirketi, bir mikro site aracılığıyla akıllı telefonun temel özelliklerinin bir kısmını aktardı. Gelin birlikte bakalım…

Tecno Spark 20 Teknik Özellikleri!

Blog da paylaşılan bilgilere göre, telefonun dört farklı renk seçeneği bulunacak. Bunlar, Siber Beyaz, Yerçekimi Siyahı, Magic Skin Mavisi ve Neon Altın olarak açıklanmış. Cihazın fiyatının, piyasaya sürülmesiyle birlikte hangi ülkede ne kadar olacağının çıkışıyla belli olacağını belirtmekte fayda var. Ayrıca paylaşılana göre cihazın tam kalbinde 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama ile eşleştirilmiş MediaTek Helio G85 yonga seti bulunacak.

tecno-spark-20

Tecno Spark 20’nin ekran tarafında 90Hz yenileme hızına sahip bir LCD’si olacak. Öz çekim kamerasında dinamik bağlantı özelliği bulunması da oldukça dikkat çekici. Arka panelinde 50 megapiksel yer alırken ön optik 32 megapiksel belirlenmiş. Parmak izi ve ses düğmeleri telefonun sağ kenarında konumlandırılmış. Cihaz ayrıca dahili depolama alanının 1 TB’a kadar genişletilmesine olanak tanıyan özel bir microSD kart yuvasına da sahip olacak.

Nothing Phone 2a Özellikleri Açıklandı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu