E-Ticaret

Hepsiburada Premium Üyelik Avantajlı Mı?

Hepsiburada.com geçenlerde, yeni üyelik seçeneği HepsiBurada Premium'u bizlere sundu.

1998 yılında kurulan e-ticaret ve online alışveriş sitesi Hepsiburada.com, 2013 yılında yılın e-ticaret sitesi seçilmişti. Site, o günden bu yana Türkiye’de çok popüler ve ayda 100 milyondan fazla ziyaretçi alıyor.

Hepsiburada.com geçenlerde, yeni üyelik seçeneği HepsiBurada Premium‘u bizlere sundu.

Peki Hepsiburada Premium bizlere hangi avantajları sağlıyor?

Öncelikle Hepsiburada, premium üyelik fiyatını 9.90 TL olarak belirlemiş ve sunulan hizmetlere bakılırsa fiyat gayet uygun görünüyor.

Fiyatın uygun ve premium üyeliğin avantajlı gelmesinin en büyük sebebi ise, Hepsiburada’nın premium üyelikle beraber BluTv‘yi hediye ediyor olması.

Bilindiği üzere BluTv’nin aylık ücreti aylık 34.90 TL olarak belirleniyor.

Bir diğer ilgi çekici hizmet ise, premium üyeliği satın aldıktan sonra 25 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz oluyor. Çoğu firmanın ücretsiz kargo sınırı oldukça yüksek ve sepete kargo masrafından kurtulmak için ürün eklemek daha maliyetli oluyor. Dolayısıyla bu özellik oldukça kullanışlı.

Sabırsız müşteriler ve çağrı merkezi mağdurları da unutulmamış. Premium üyelikle beraber çağrı merkezine diğer müşterilerden daha öncelikli bağlanıyorsunuz. 

Ayrıca, siparişinizin dilediğiniz saatte size ulaşmasını sağlayan randevulu teslimat ile alışveriş yapabilir, iade kargolarınızı ücretsiz olarak kapınızdan görevliye teslim edebilirsiniz.

Mobilya veya kurulum gerektiren herhangi bir ürün için de evinize ücretsiz teslimat ve kurulum yapılıyor.

Lastik Kapımda hizmetiyle, satın aldığınız lastikler kapınıza kadar geliyor ve montaj işlemi yine ücretsiz gerçekleştiriliyor fakat montaj hizmeti şu an için sadece; İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Antalya ve Manisa illerinde geçerli.

Premium üyelikte yapacağınız her alışverişten %3 oranında tutar Hepsipapel hesabınıza aktarılıyor. Kazandığınız Hepsipapel’leri, Hepsiburada üzerinden harcayabilirsiniz.

Hepsiburada Premium hizmetleri
Hepsiburada Premium hizmetleri

Hepsiburada yakında, üyelerinin cep telefonu satın alırken garantiye ek satın alabilecekleri fixback paketini de premium üyelikle size %50 indirimle sunacak. Fixback paketin fiyatı şu an için ortalama 570 TL ve garantiye yollama, inceleme süresini bekleme gibi işlerle zaman kaybetmek istemeyenler için güzel bir paket. Paket kapsamında, uzman teknisyenler hiçbir ek ücret talep etmeden kısa süre içerisinde cihazınızı onarıp, geri kargolar.

Premium üyeliğin fiyatı şu an için çok uygun görünüyor. Üyelik, sık online alışveriş yapan müşteriler için oldukça kullanışlı ve ilgi çekici hizmetler sunuyor.

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu