TeknolojiDonanım ve Elektronik

Gorilla Glass Victus 2 tanıtıldı!

Gorilla Glass Victus 2 tanıtıldı! Şimdi darbelere daha dayanıklı!

Gorilla Glass Victus 2 tanıtıldı! Şimdi darbelere daha dayanıklı! Gorilla Glass Victus  cep telefonu cam paneli piyasaya dağıtılmaya başlandı. Artık daha sağlam olduğu belirtiliyor ve akıllı telefonlarınız için daha fazla koruma vaat ediyor. İşte Detaylar.

Gorilla Glass Victus 2

Akıllı telefonlar içim daha fazla koruma vaat eden Gorilla Glass Victus 2 tanıtıldı. Bir önceki modellerine sadık olarak çizilmeye karşı aynı direnci sunuyor olsa da şimdi ki performansı beton ve başka zorlu zeminlere karşı ek bir koruma olanağı sunuyor.

Yayınlanan tanıtımda yeni koruma camının prototipi ile telefon bir metreden beton bir zemine bırakıldığı ve hiçbir hasar almadığı belirtiliyor. Hatta tanıtımın bir kısmında diğer üreticilerin bu testi nasıl geçemediğine dair bir kısma bile yer verilmiş. Tanıtım videosuna ulaşmak için tıklayın!

Gorilla Glass Victus 2
Gorilla Glass Victus 2

Şirketin yaptığı açıklamaya göre önümüzdeki aylarda piyasaya çıkarılacak olan pek çok mobil cihazın ekranında olmasının beklendiği ifade ediliyor. Bu da bir sonraki telefon alışınızda, ekranınızda olabileceğini söylememiz pek de yanlış olmayacaktır.

Çok daha dayanıklı çok daha sağlam artık telefonlarınızın ekranını Gorilla Glass Victus  koruyacak.

Android ve IOS’ a Rakip mi Geliyor? Musk tarafında sular durulmuyor!

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu