Teknoloji

Apple Vision Pro Çıkış Tarihi Açıklandı!

Apple'ın 3.499 dolarlık Apple Vision Pro'su ilk olarak yalnızca ABD'de piyasaya sürülecek. İşte detaylar!

Teknoloji devi Apple yepyeni “Apple Vision Pro” karma gerçeklik başlığını duyurduktan sonra yeni bir gelişme duyurulmamıştı. Şirket WWDC 2023 etkinliğinde ürünü sergiledi ve 3.499 dolarlık lansman fiyatını duyurdu. Ancak çıkış tarihi vermemişti. Şimdi ise teknoloji analisti Ming-Chi Kuo’nun hazırladığı rapora göre Apple’ın karma gerçeklik cihazı Şubat ayına kadar satın alınabileceği anlaşıldı.

Apple Vision Pro

Analist Kuo, raporunda diğer ayrıntıların yanı sıra Vision Pro kulaklığının Apple’ın “2024’ün en önemli ürünü” olacağından bahsediyor. Teknoloji devinin 2024 yılında 5.00.000 adet kadar adet sevkiyat gerçekleştirmesi bekleniyor. Kuo’ya göre üretici birimler şu anda seri üretimde. Ocak 2024’ün ilk haftasından itibaren seri sevkiyatlar başlayacak.

apple-vision-pro-2

Analist bunları raporlarken Apple’ın henüz resmi olarak duyurmadığı çıkış tarihi konusunda oldukça emin şu sözlere yer veriyor ” Vision Pro’nun Ocak sonu veya Şubat başında mağazalara ulaşacak.”. Tüm bu sözlerinin temeli ise Apple’ın mağaza çalışanlarına yeni Vision Pro kulaklığının nasıl çalıştırılacağı ve demosunun nasıl yapılacağı konusunda da eğitime başlandığı duyumu olduğunu belirtiyor.

OnePlus Ace 3 Lansman Tarihi Belirlendi!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu