EğlenceKültür Sanat

Gülse Birsel Kalemi “Yılbaşı Gecesi” Filmi Geliyor!

Türkiye’de hizmete girdiğinden beri milyonlarca kullanıcıya ulaşan Disney Plus, yepyeni özgün içeriklerin altına imza atmaya devam ediyor. Birçok özel isim ile proje yayınlayacak Disney Plus, bu sezon oldukça iddialı. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde, David Beckham’ın başrolde olduğu yeni dizinin fragmanı yayınlanmıştı.

Şimdi bahsedeceğimiz isim de çok özel. Başlıktan da gördüğünüz üzere, senaristliğini özlediğimiz Gülse Birsel yeni bir proje ile Disney Plus’ta karşımıza çıkacak. Disney Plus, Haziran ayından bu yana kullanıcıları hiç içeriksiz bırakmadı. Kaçış, Avcı gibi yerli yapımları barındıran platform, yeni yeni yapımı ile geliyor.

Disney Plus, Gülse Birsel kalemi yeni filmini duyurdu.

Yeni yerli yapım Yılbaşı Gecesi oyuncu kadrosunda, Gülse Birsel, Zeynep Güngör, İrem Sak, Boran Kuzum, Büşra Pekin, Cengiz Bozkurt, Alina Boz, Şebnem Bozoklu, Alican Yücesoy, Ayta Sözeri, Derya Karadaş, Emir Benderlioğlu, Fatih Artman, Kubilay Tunçer ve Nazmi Sinan Mıhçı gibi dev isimler var.

Gülse Birsel’i yakından takip edenler bilir, bazı isimler neredeyse sabit. Aile Arasında, Jet Sosyete, Yalan Dünya’dan bazı isimler bu yapımda yer alıyor. Yönetmen koltuğunda, Gülse Birsel ile birlikte Aile Arasında filminde de beraber olduğu Ozan Açıktan oturuyor.

Film, pandemi etkileri de barındırıyor. Yılbaşı gecesini sevdikleri ile kutlamak isteyen Didem’in, sokağa çıkma yasağı yüzünden istediği kutlamayı sevdikleriyle yapamaması, bu sebep ile komşuları çağırarak bir araya gelmemesi gereken birçok insanı toplaması üzerine ilerliyor.

Yılbaşı Gecesi filminin yayın tarihi henüz açıklanmadı.

Yılbaşı Gecesi filminden paylaşılan görüntüler;

Yılbaşı Gecesi
Yılbaşı Gecesi
Yılbaşı Gecesi
Yılbaşı Gecesi
Yılbaşı Gecesi
Yılbaşı Gecesi
Yılbaşı Gecesi
Yılbaşı Gecesi
Yılbaşı Gecesi
Yılbaşı Gecesi
Yılbaşı Gecesi Yılbaşı Gecesi Yılbaşı Gecesi Yılbaşı Gecesi Yılbaşı Gecesi Yılbaşı Gecesi Yılbaşı Gecesi Yılbaşı Gecesi Yılbaşı Gecesi Yılbaşı Gecesi

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu